Безконтактні та контактні диспенсери

4 товарів

Диспенсер безконтактний для мила-піна Manorm

Диспенсер безконтактний для мила-піна Manorm

від 0 ₴ 437 ₴

Диспенсер безконтактний під спрей Fengjie Bathroom Co 1.2 л

Диспенсер безконтактний під спрей Fengjie Bathroom Co 1.2 л

від 0 ₴ 1243 ₴

Диспенсер ручний під спрей Fengjie Bathroom Co 1л

Диспенсер ручний під спрей Fengjie Bathroom Co 1л

від 0 ₴ 399 ₴

Дозатор ліктьовий

Дозатор ліктьовий

від 203 ₴


Основне завдання диспенсера - подача певних речовин у чітко визначеній кількості. Такі пристрої широко використовуються у громадських місцях, медичних закладах та різних підприємствах сфери обслуговування для дозованого отримання мийних речовин та антисептичних рідин. Вони забезпечують зручність співробітників та відвідувачів, допомагають підтримувати чистоту та порядок. Спробуємо розібратися, який вибрати автоматичний диспенсер для дезінфекції рук і на які аспекти потрібно звернути увагу.

Диспенсер для антисептика та мила: види та особливості

Вибираючи медичний диспенсер або пристрій іншого призначення, важливо розібратися в різноманітності такої продукції. Залежно від способу взаємодії з пристроєм, дозатори можуть бути:

  • Безконтактними. В цьому випадку порція дезінфекційного засобу потрапляє на руки, варто лише піднести їх до пристрою. Такий автоматичний диспенсер для дезінфекції діє завдяки сенсорному датчику. Його використання дуже зручне у місцях, де дотримання асептики та антисептики відіграє особливо важливу роль, насамперед – у медичних закладах.

  • Ручними. Такий диспенсер для антисептика вимагає натискання корпусу для отримання порції засобу. Доступний за ціною, практичний та простий у застосуванні.

  • Під лікоть. Дешева альтернатива безконтактним диспенсерам. Часто встановлюються у державних медустановах, де питання вартості диспенсера для мила чи антисептика є дуже актуальним. Для отримання порції засобу необхідно натиснути ліктем на зручний важіль на корпусі пристрою.

Настінний диспенсер також ділиться на види в залежності від призначення. Існують різні моделі для рідини та спрею, також існують диспенсери для мила. Деякі види пристроїв багатофункціональні, наприклад, ліктьову модель можна використовувати як настінний диспенсер для мила або як диспенсер для гелю для душу — все залежить від ваших потреб.

Де придбати диспенсер?

Якісний та надійний диспенсер для мила можна купити в інтернет-магазині MDM Group. Ми пропонуємо широкий вибір таких пристроїв за приємною ціною. Серед наших переваг:

  • продукція від виробника;

  • широкий асортимент;

  • висока якість товару;

  • приємні конкурентоспроможні ціни;

  • можливість покупки в роздріб та гуртом;

  • оперативна обробка замовлень;

  • доставка по Україні.

Здійснюємо доставку як у великі міста (Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків, Запоріжжя), так і у невеликі населені пункти.