Догляд за ротовою порожниною

6 товарів

Дитяча зубочистка з ниткою

Дитяча зубочистка з ниткою

від 44.00 ₴

Зубна нитка з м'ятою Manorm 50м

Зубна нитка з м'ятою Manorm 50м

від 95.00 ₴

Зубочистка з освіжаючою ниткою
1 відгуків

Зубочистка з освіжаючою ниткою

від 61.00 ₴

Зубочистка з освіжаючою ниткою Manorm Black
2 відгуків

Зубочистка з освіжаючою ниткою Manorm Black

від 61.00 ₴

М'ятна зубна нитка з бамбуковим вугіллям Manorm 25м

М'ятна зубна нитка з бамбуковим вугіллям Manorm 25м

від 78.00 ₴

Міжзубні йоржики
1 відгуків

Міжзубні йоржики

від 52.00 ₴


Гарні здорові зуби – це питання не лише привабливої зовнішності та впевненості у собі. Це важлива запорука здоров'я та відмінного самопочуття. І, щоб зберегти чудове здоров'я зубів, уникнути карієсу та проблем з яснами, необхідно добре постаратися. Зокрема, для цього дуже важливо використовувати якісні та надійні засоби для догляду за ротовою порожниною.

Переваги засобів для догляду за порожниною рота

Сучасні засоби догляду за ротовою порожниною допомагають:

  • уникнути скупчення бактерій у ротовій порожнині;

  • більш ефективно відбілити зуби під час використання спеціальних паст;

  • усунути зубний наліт, зокрема. у важкодоступних місцях;

  • усунути почервоніння та запальний процес ясен.

Варто враховувати, що засоби гігієни ротової порожнини дають ефект тільки у разі регулярного застосування. Тому кожному варто купувати їх із запасом, щоб вони завжди були під рукою.

Які бувають засоби догляду за порожниною рота?

За останні роки культура догляду за ротовою порожниною вийшла на дуже високий рівень, і стоматологи зазначають, що це позначається на кількості звернень за стоматологічною допомогою — все більше людей приходить до лікарів виключно для огляду та профілактичного чищення. І основна заслуга цього - це правильно підібрані засоби для догляду за зубами та їхнє регулярне використання.

Зараз більшість людей чудово розуміє, що засоби для догляду за ротовою порожниною не обмежуються зубною щіткою та зубною пастою. Практично в кожній ванні можна побачити спеціальний ополіскувач для зубів, а також іригатор, флоси, йоржики та інші засоби догляду за зубами.

Виробники пропонують увазі користувачів:

  • Зубочистки з ниткою. Такі товари для зубів виглядять як невеликий відрізок зубної нитки (флосса), що міцно кріпиться на зручній пластиковій вилці. Завдяки ергономічній продуманій формі таку зубочистку легко тримати в руках, вона ефективно видаляє залишки їжі з міжзубних проміжків і сприяє очищенню бічної поверхні зубів від нальоту. Нитку часто просочують освіжаючими компонентами, що допомагає надійно боротися з неприємним запахом із рота та дарує тривале відчуття свіжості.

  • Дитячі зубочистки з ниткою У багатьох малюків зубки ростуть дуже скупчено, і в цьому випадку лише регулярне використання флосу допомагає уникнути міжзубного карієсу. Такі дитячі предмети гігієни ротової порожнини дозволяють швидко й ефективно очистити проміжки між зубами. Водночас товари для малюків мають тонкий і міцний флос, а також привабливе забарвлення, яке сподобається дитині.

  • Йоржики. Це особливі засоби для ротової порожнини, які можуть використовуватися і для чищення міжзубних проміжків, і для догляду за різними конструкціями в роті (мостами, коронками, ортодонтичними пластинками чи брекетами). Вони діють м'яко та ефективно, очищають важкодоступні поверхні та допомагають уникнути карієсу під час лікування у ортодонта. Візуально ці засоби для гігієни ротової порожнини схожі на звичайний йоржик, але виготовлені з особливо м'якого та еластичного ворсу на міцному стрижні.

Де купити засоби для догляду за порожниною рота?

Якщо ви шукаєте якісні та надійні засоби гігієни ротової порожнини, купити їх в роздрІб та гуртом можна в інтернет-магазині MDM Group. Тут можна купити все для зубів – ми пропонуємо чудовий асортимент різноманітних товарів від виробника за приємною конкурентоспроможною ціною.

Наш магазин товарів для догляду за ротовою порожниною приділяє особливу увагу якості та безпеки продукції, тому кожен клієнт може бути впевнений, що отримує товар високої якості. Тому якщо вам важливий дійсно ефективний догляд за зубами, товари MDM Group допоможуть вам зберегти здорові зуби та ясна.

Серед продукції, яку пропонує наш інтернет магазин, догляд за ротовою порожниною є далеко не єдиним. У нас також можна купити товари для дезінфекції та побутову хімію на всі випадки життя. Засоби по догляду за зубами та іншу продукцію можна легко замовити онлайн з доставкою по Києву та всій Україні.

ЦінИ НА ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА РОТОВОЮ ПОРОЖНИНОЮ

Найменування Ціна
Дитяча зубочистка з ниткою 44.00 ₴
Зубна нитка з м'ятою Manorm 50м 95.00 ₴
Зубочистка з освіжаючою ниткою 29.00 ₴
Зубочистка з освіжаючою ниткою Manorm Black 61.00 ₴
Міжзубні йоржики 52.00 ₴
М'ятна зубна нитка з бамбуковим вугіллям Manorm 25м 78.00 ₴