Засоби для дезінфекції поверхонь

11 товарів

Засіб дезінфекційний Вірапав

Засіб дезінфекційний Вірапав

від 342.00 ₴

Засіб дезінфекційний Вернедор

Засіб дезінфекційний Вернедор

від 492.00 ₴

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

від 561.00 ₴

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум

від 606.00 ₴

Засіб дезінфекційний Ганзин-Комбі

Засіб дезінфекційний Ганзин-Комбі

від 786.00 ₴

Засіб дезінфекційний Ентактив

Засіб дезінфекційний Ентактив

від 924.00 ₴

Засіб дезінфекційний Сангезін

Засіб дезінфекційний Сангезін

від 825.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септамін
1 відгуків

Засіб дезінфекційний Септамін

від 1266.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септодор
1 відгуків

Засіб дезінфекційний Септодор

від 363.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септолайн
2 відгуків

Засіб дезінфекційний Септолайн

від 940.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септонорм

Засіб дезінфекційний Септонорм

від 924.00 ₴


Засоби для дезінфекції робочої поверхні MDM Group

Дезінфікуючі засоби – це особливі хімічні засоби, основне призначення яких полягає у знищенні різноманітних патогенних агентів – збудників захворювань. Ці дезінфектанти надійно знищують спори грибків, блокують життєві функції бактерій та борються із вірусами. Купити засоби для дезінфекції поверхонь рекомендується для профілактики поширення інфекцій як у медичних закладах, так і в місцях загального користування та звичайних житлових приміщеннях.

Адже погодьтеся, що куди легше провести профілактичну санітарну обробку, ніж згодом вести боротьбу з неконтрольованим поширенням тяжких захворювань і тим більше нести відповідальність перед санітарними службами контролю епідеміологічної ситуації.

В яких сферах використовуються дезінфектори поверхонь нашого виробництва

Засоби для дезінфекції обладнання та поверхонь від MDM Group мають широкий спектр дії, забезпечують ефективну нейтралізацію запахів та миючий ефект, що обумовлює можливість їх застосування в різних сферах, зокрема у:

 • Медицині. Санітарна обробка поверхонь здійснюється у приватних та державних клініках, у стаціонарних відділеннях, маніпуляційних, палатах та ін. Також без дезінфекції поверхонь не обійтися в аптеках та стоматологічних клініках.

 • Ветеринарії. Регулярне дезинфекційне оброблення поверхонь — запорука безпеки клієнтів ветеринарної клініки. Також засоби для дезобробки потрібні і в інших сферах тваринництва, ветаптеках та ін.

 • Місцях громадського користування. Грамотна санація необхідна абсолютно в будь-якому місці, де спостерігається значне скупчення людей, починаючи від громадського транспорту та закінчуючи навчальними закладами та офісами.

 • Харчовій промисловість. Дезінфекція поверхонь необхідна у цехах з приготування їжі, на кухнях та підприємствах, а також у місцях громадського харчування.

 • Побуті. Використання дезінфектантів може знадобитися в період підвищеного розповсюдження вірусів в навколишньому середовищі (під час міжсезоння), а також у тому випадку, якщо хтось із членів сім'ї хворіє та потребує зниження ризику інфікування для інших.

Звичайно, стандарти дезінфекції у різних сферах суттєво відрізняються. Вимоги щодо вибору дезінфікуючих коштів визначаються на законодавчому рівні.

Який засіб вам потрібний?

Вибір потрібного засобу для дезінфекції – це складне завдання. Потрібно враховувати сферу застосування продукту, його склад та властивості:

 • Для дезінфекції високого рівня, стерилізації та обробки приміщень медичних закладів варто вибрати засоби Тетрасепт, Тентамин Форте, Септадор Форте. Вони не тільки мають підвищену активність по відношенню до поширених вірусів, бактерій і грибків, а й борються з класичними збудниками внутрішньолікарняних інфекцій. Такі патогени виявляють підвищену стійкість до звичайних дезінфектантів.

 • Для універсальної дезінфекції, генерального прибирання, боротьби з пліснявою - Септамін, Септодор або Септонорм. Такі засоби можуть використовуватися як у медичних установах, так і в харчовій промисловості та ін.

 • Для дезінфекції робочих поверхонь, зокрема в медичних закладах та лабораторіях, де є контакти із збудниками особливо небезпечних інфекцій – Вернедор преміум. Цей дезінфектант справляється навіть із вкрай небезпечними патогенами.

 • Для побутового застосування, дезінфекції, генерального прибирання, миття підлоги, дезінфекції білизни та посуду, а також шкаралупи яєць – Септолайн. Він стане також відмінним вибором для обробки твердих меблів та іграшок.

 • Для попередньої дезінфекції в медустановах, зокрема для знезараження біологічних рідин — Ентактив або Сангезін.

Самостійно розібратися в різноманітності дезінфектантів та купити відповідний дезінфікуючий засіб для обробки поверхонь буває непросто. В інтернет-магазині MDM Group можна отримати кваліфіковану консультацію досвідченого фахівця.

ЦІНИ НА ЗАСоби дезинфекції поверхонь

Назва Ціна
Вернедор-Преміум 606.00 ₴
Вернедор 490.00 ₴
Вернедор-Плюс 561.00 ₴
Вірапав 342.00 ₴
Ганзін-Комбі 787.00 ₴
Сангезін 825.00 ₴
Септамін 1265.00 ₴
Септодор 363.00 ₴
Септолайн 940.00 ₴
Септонорм 924.00 ₴
Ентактив 922.00 ₴

Правила обробки поверхонь засобами дезінфекції

Дезінфекційна обробка поверхонь здійснюється з урахуванням особливостей вибраного засобу. Але незалежно від характеристик дезінфектанта необхідно дотримуватись кількох простих рекомендацій:

 • перед застосуванням засобу необхідно провести попереднє очищення поверхонь;

 • при використанні концентрату важливо розвести його з урахуванням рекомендацій виробника, відхилення від зазначених пропорцій негативно впливає на ефективність;

 • під час використання дезінфектанту важливо захистити руки та дихальні шляхи від дії засобу;

 • обробка здійснюється у відсутності доступу сторонніх осіб, дітей та свійських тварин (важлива умова безпечної побутової дезінфекції).

Щоб дезінфекція була ефективною, її необхідно здійснювати з урахуванням рекомендацій виробника.

Переваги компанії MDM Group

Компанія MDM Group пропонує чудовий асортимент різноманітних засобів дезінфекції для різних цілей. Серед переваг нашої компанії:

 • екологічність та економічність продукції;

 • зручна форма випуску для комфорту клієнтів;

 • сертифікована продукція – всі позиції на сайті мають сертифікати якості та відповідають актуальним вимогам законодавства України;

 • привабливі ціни;

 • власний склад у м. Київ;

 • оперативність обробки замовлень;

 • можливість замовлення великими партіями;

 • оперативна доставка по всій Україні.