Миючі дезінфікуючі засоби

3 товарів

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Ванна кімната

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Ванна кімната

від 145.00 ₴

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Посуд

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Посуд

від 218.00 ₴

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Універсал

Засіб дезінфекційний мийний Чистолайн Універсал

від 218.00 ₴


У сучасному світі забезпечення безпеки та гігієни є пріоритетним завданням. Особливо важливу роль відіграє забезпечення дезінфекції та чистоти в громадському харчуванні та харчовій промисловості. Щоб досягти високого рівня санітарії, потрібно використовувати спеціальні засоби, які поєднують у собі ефективність прибирання та повноцінне усунення шкідливих мікроорганізмів. Саме такі властивості мають дезінфекційні засоби з мийним ефектом.

Що таке дезінфекційні засоби з мийним ефектом?

Сучасний мийний дезінфекційний засіб - це унікальний продукт, спеціально розроблений для усунення забруднень і одночасного знезараження поверхонь. Такі товари ефективно усувають бактерії, віруси, грибки та грибкові спори, забезпечуючи безпеку та чистоту.

Якісні мийні дезінфекційні засоби поєднують у собі кілька характеристик:

  • усувають жири, плями, пил та інші забруднення (залежно від призначення);

  • нейтралізують активність патогенів та запобігають поширенню інфекцій;

  • нерідко мають приємний запах, що створює відчуття свіжості та чистоти.

Де використовуються мийні дезінфекційні засоби?

У сучасному світі дезінфекційні засоби з мийним ефектом можуть бути використані абсолютно у різних сферах життя. Їх часто рекомендують купити:

  • Для дому. Такі засоби абсолютно незамінні під час епідемій, коли ризик передачі інфекцій дуже високий. Також вони допоможуть підтримати здоров'я членів сім'ї, коли один із них захворів або коли, навпаки, комусь потрібний підвищений захист від інфекційних захворювань через слабке здоров'я.

  • Для громадського харчування та харчової промисловості. Такі сфери діяльності супроводжуються високим ризиком поширення інфекції, тому скрупульозне дотримання гігієни є запорукою безпеки і клієнтів, і співробітників.

  • Для громадських місць. Дезінфекційний засіб з мийним ефектом може бути використаний у готелях, навчальних закладах, громадському транспорті та інших місцях, де необхідно підтримувати високий рівень чистоти та гігієни.

Багато власників бізнесу віддають перевагу саме дезінфектантам з мийними властивостями. Вони прості у використанні, відрізняються доступною ціною та водночас дають стійкий ефект, захищаючи від можливого зараження.

Які купити дезінфекційні засоби з мийним ефектом?

Вибираючи противірусні та антибактеріальні мийні засоби, варто звернути увагу на такі товари:

Назва Ціна
Чистолайн Універсал. 283.00 ₴
Чистолайн Ванна кімната. 94.00 ₴
Чистолайн Посуд. 283.00 ₴

Купити мийні та дезінфекційні засоби для харчової промисловості та інших сфер діяльності можна онлайн в інтернет-магазині MDM Group. Ця компанія пропонує широкий вибір різноманітних дезінфектантів від виробника за приємними цінами.

В асортименті MDM Group - лише сертифіковані мийні засоби для обладнання та інших цілей. Компанія знаходиться в м. Київ, проте здійснює доставку по всій Україні. Замовити професійні мийні засоби для харчової промисловості та інших цілей можна як в роздріб, так і гуртом.