Рідина для дезінфекції рук і поверхонь

3 товарів

Засіб дезінфекційний для рук Квіксепт

Засіб дезінфекційний для рук Квіксепт

від 152.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Медіоцид

Засіб дезінфекційний Медіоцид

від 176.00 ₴


Бактерії, віруси та грибки можуть легко передаватися від людини людині через поверхні та контактні шляхи, такі як руки. Навіть з вигляду " чистих " поверхнях можуть ховатися патогени, здатні викликати захворювання. Правильна дезінфекція допомагає запобігти поширенню інфекцій, забезпечуючи безпеку для життєдіяльності та роботи. І провести її допоможуть спеціальні дезінфекційні засоби. Відмінним вибором може стати рідина для дезінфекції рук та поверхонь.

Основні переваги дезінфекційної рідини

Рідина для дезінфекції є популярною серед користувачів - як серед звичайних людей, так і серед професіоналів (лікарів, косметологів, перукарів). Вся річ у тому, що такий засіб має чимало переваг, зокрема є:

  • Ефективним. Дезінфекційні засоби розробляються за спеціальними формулами, розробленими кваліфікованими вченими. Тому вони допомагають впоратися із широким спектром патогенів, забезпечуючи високий рівень захисту.

  • Зручним у застосуванні. Рідину можна легко нанести на руки або поверхні - порційно, у тому числі шляхом розпилення. Завдяки цьому процес дезінфекції стає дуже швидким та зручним.

  • Безпечним для шкіри. До складу рідини для дезінфекції рук включають компоненти, які забезпечують додатковий захист та зволоження шкірних покривів, знижуючи ризик пересушування та подразнення.

  • Придатним для очищення різних поверхонь, зокрема столів, комп'ютерної клавіатури, смартфона, дверних ручок тощо.

Як вибрати хорошу рідину для дезінфекції рук та поверхонь?

Збираючись купити рідину для дезінфекції рук, віддайте перевагу продукції перевірених брендів, які не приховують складу своїх товарів та гарантують високий рівень якості та безпеки. Хорошим вибором може стати дезінфекційна рідина від MDM Group — відомого українського бренду, наприклад, Квіксепт, Манорм Експерт або Медіоцид. Всі товари компанії мають підтверджену ефективність та є сертифікованими за стандартами безпеки.

Замовити дезінфекційний засіб для рук та поверхонь від MDM Group можна онлайн як в роздріб, так і гуртом. Компанія здійснює доставку по Києву та всій Україні.