Парфумоване мило для рук та тіла

2 товарів

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

від 37.00 ₴

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл
1 відгуків

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл

від 37.00 ₴


Мило є абсолютно в кожному будинку, і це не дивно, адже це базовий засіб для підтримки гігієни. Виробники пропонують різні види такого продукту та особливу популярність має парфумоване мило для рук та тіла.

Парфумоване мило: особливості та переваги

Парфумоване мило для рук відрізняється приємним ненав’язливим ароматом, тому користуватися ним подвійно приємно. Воно нічим не відрізняється за рівнем ефективності від звичайного мила, проте містить додатковий ароматизатор. Завдяки йому шкіра після його використання набуває легкого аромату.

Вибираючи парфумоване мило, варто віддати перевагу продукції, яка крім ароматизаторів (віддушки) містить ще й зволожувальні та пом'якшувальні компоненти, наприклад, гліцерин. Вона не сушить шкіру та діє м'яко, надійно усуває як забруднення, так і можливі патогени (віруси, бактерії, грибки).

Парфумоване мило може використовуватися абсолютно будь-де. Найчастіше його купують для дому, також воно відмінно підходить для сфери HoReCa (готельно-ресторанного бізнесу) та громадських місць. Його можна застосовувати не тільки для миття рук, але й для очищення всього тіла - як альтернативу гелю для душу.

Де придбати парфумоване мило?

Якісне парфумоване мило для рук можна замовити в інтернет-магазині MDM Group. Його можна придбати в різному об’ємі - як у невеликих ємностях по 300 мл, так і у великій упаковці на 5 л.

Серед наших переваг:

  • відмінний асортимент мийних засобів;

  • приємні конкурентоспроможні ціни;

  • можливість купити товари в роздріб та гуртом;

  • оперативна обробка замовлень;

  • доставка по Києву та Україні.

Усі товари в каталозі MDM Group мають сертифікат якості.