Мило-піна для рук та тіла

2 товарів

 Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"
2 відгуків

Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"

від 99.00 ₴

Мило-піна Софт ТМ "Манорм"

Мило-піна Софт ТМ "Манорм"

від 72.00 ₴


Скрупульозне дотримання правил гігієни – це важлива умова збереження здоров'я. Тому в кожному будинку, офісі та громадському місці обов'язково є мило. І ним користуються всі без винятку кілька разів на день. На заміну звичайному твердому милу вже давно прийшло рідке, а зараз неабиякою популярністю користується мило-піна. Але що це за мийний засіб? У чому його особливості та переваги?

Що таке мило-піна: основні особливості

Мило піна для рук відрізняється від звичайного рідкого мила тим, що в його складі міститься значна кількість бульбашок повітря. Завдяки цьому воно має більший обсяг. Такий густий і водночас повітряний мильний засіб має кілька важливих переваг:

  • витрачається дуже економно - в рази економніше звичайного рідкого мила;

  • легко розподіляється по шкірі без усіляких зусиль;

  • швидше змивається, ніж звичайне мило.

Якщо виробник включає до складу мила піни додаткові пом'якшувальні компоненти, вони сприяють зволоженню шкіри та її захисту від факторів зовнішнього середовища.

Де купити мило піну?

Щоб отримати дійсно якісний продукт, який ефективно видалятиме забруднення та піклуватиметься про шкіру рук, варто вибрати не товари з мас-маркету, а продукцію перевірених виробників. Компанія MDM Group вже багато років спеціалізується на виробництві миючих та дезінфекційних засобів. Зокрема вона пропонує купити мило-піну за приємною конкурентоспроможною ціною. Це може бути рідке мило піна Маносепт — воно містить додаткові дезінфекційні компоненти та може стати відмінним вибором для медичних закладів, або звичайне мило піна Софт.

У каталозі MDM Group можна замовити мило піну в різному об’ємі (від 300 мл до 5 л) як у роздріб, так і гуртом. Всі покупки можна легко та просто здійснити онлайн. Компанія знаходиться у м. Київ, але доставка здійснюється по всій Україні.