Мило для готелів

3 товарів

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

від 119 ₴

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

від 37 ₴

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл

від 37 ₴


Власникам великих готелів та маленьких готелів необхідно дбати про безліч дрібниць, у тому числі забезпечення гігієни та чистоти. І одним із найбільш популярних та важливих мийних засобів уже багато років залишається мило. Його необхідно розмістити як у готельних номерах, так і в місцях для персоналу. Але які ж характеристики має мати мило для готелів? Спробуємо розібратися у цьому питанні трохи детальніше.

Мило для готелів: особливості та властивості

У забезпеченні комфорту гостей практично всі готелі вже відмовилися від використання класичного брускового мила. Справжнім лідером останні роки залишається рідке мило для готелів. Воно має кілька вагомих переваг, зокрема є більш економічним та гігієнічним. Зокрема, таке мило для готелів не потрібно міняти після кожного постояльця, важливо лише стежити за його рівнем у ємності.

Вибираючи, яке купити мило для готелів, варто звернути увагу на:

  • призначення - у кімнати для постояльців та приміщення для персоналу можуть знадобитися різні варіанти мийних засобів;

  • наявність аромату - ненав'язливий запах зазвичай подобається людям і викликає приємні емоції;

  • об’єм - для готелів зручно використовувати мило у великому об’ємі, яке можна розливати по окремим дозаторам;

  • ціну - доступна вартість є важливим критерієм вибору.

Де придбати мило для готелів?

Якісне та практичне мило для готелів можна купити в інтернет-магазині MDM Group. Тут представлений чудовий асортимент мийних та дезінфекційних засобів, які стануть у нагоді власникам готельного бізнесу. Вся продукція на сайті відповідає високим стандартам якості та чудово справляється зі своїми функціями, що підтверджують численні відгуки.

Як мило для готелю можна купити різні товари, в тому числі:

  • Класичне рідке мило. Відмінний вибір для кімнат гостей. Відрізняється приємним ароматом, відмінно піниться та легко змивається, видаляючи всі забруднення.

  • Дезінфекційне рідке мило. Хороший варіант для громадського санвузла та приміщень для персоналу. Забезпечує не тільки високоефективне очищення, а й видаляє різні патогени, залишаючи після себе ідеальну чистоту.

Замовити мило можна як гуртом, так і в роздріб. Офіс компанії MDM Group знаходиться у м. Київ, але доставка здійснюється у будь-яку точку України.