Мило для медичних закладів

1 товарів

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

від 95.00 ₴


Медичні установи — це місця, де скрупульозне дотримання правил гігієни та санітарії відіграє особливо важливу роль. Адже стерильність у них є запорукою здоров'я та безпеки як співробітників, так і пацієнтів. Відповідно, вибирати мило для медичних закладів потрібно з особливою скрупульозністю. Такий продукт повинен мати сертифікат якості та гарантувати надійне звільнення від патогенних мікроорганізмів.

Коли використовується мило у медичних закладах?

Мило для медичних закладів – абсолютно незамінний продукт. Він використовується у різних ситуаціях, зокрема:

  • перед кожним контактом з пацієнтами та після нього;

  • після контактів із тілесними рідинами;

  • перед проведенням оперативних втручань і після них – вся хірургічна команда суворо дотримується правил асептики;

  • під час роботи з інфекційними матеріалами.

Мило є у кожному кабінеті медичного закладу, зокрема оглядових, маніпуляційних, перев'язувальних, лабораторіях. Воно завжди використовується за наявності потенційного ризику передачі інфекцій.

Яким має бути мило для медичних закладів?

Вибираючи мило для медичних установ, слід віддавати перевагу сертифікованій продукції тих брендів, які спеціалізуються на виробництві дезінфекційних засобів та товарів для хімічної стерилізації. Такі компанії відповідають за якість своєї продукції. Потрібно вибирати мило, яке:

  • містить дезінфекційні компоненти;

  • має виражені бактеріостатичні, противірусні та антигрибкові властивості;

  • може використовуватись у спеціальному дозаторі для мінімізації контактів зі шкірою;

  • містить компоненти, що пом'якшують шкіру.

Вибираючи, яке купити мило для медичних закладів, варто звернути увагу на дезінфекційний засіб від MDM Group – рідке мило Маносепт. Воно добре очищає шкіру та допомагає усунути різні патогенні мікроорганізми, водночас не дратує і не сушить шкіру. Також такий продукт відрізняється доступною конкурентоспроможною ціною.

Рідке мило Маносепт можна замовити у різному зручному об’ємі, зокрема по 0,5 л, 1 л та 5 л. Також є можливість замовлень в роздріб та гуртом.

Компанія здійснює доставку по всій Україні. Офіс компанії MDM Group розташований у м. Київ, але доставка здійснюється по всій Україні.