Антибактеріальне мило для рук та тіла

2 товарів

 Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"
2 відгуків

Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"

від 99.00 ₴

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

від 95.00 ₴


Одним із найефективніших методів профілактики різних інфекційних захворювань є скрупульозне дотримання правил гігієни, зокрема регулярне миття рук. І гарантовано знищити можливих збудників різних хвороб допоможе антибактеріальне рідке мило. Це абсолютно незамінний засіб для медичних закладів та косметологічних кабінетів. Також антибактеріальне мило цілком може використовуватися і в побуті — для надійного захисту всієї родини.

Особливості та переваги антибактеріального мила

Сучасне антибактеріальне мило не має у своєму складі антибіотиків, воно містить спеціальні компоненти, які здатні знищувати віруси, бактерії та грибки. Тому воно забезпечує не лише механічне очищення, а й дезінфекцію. Таке мило широко використовується для обробки рук медичного персоналу, також його слід застосовувати косметологам, особам зі зниженим імунітетом та кожній людині після контакту з хворими людьми або перебування у громадських місцях (особливо в епідеміологічно несприятливий період).

Багато хто радить використовувати антибактеріальне мило для пахв. Як відомо, неприємний запах, який виникає від пахвових западин, пояснюється саме активністю бактерій. Тому антибактеріальне мило в поєднанні з дезодорантом допоможе позбавитися його швидше та краще, ніж звичайне мило та дезодорант.

Антибактеріальне рідке мило має чимало переваг:

  • завдяки особливостям дозування не контактує з іншими руками;

  • економічно витрачається;

  • з легкістю поширюється поверхнею рук;

  • легко намилюється;

  • просто та швидко змивається.

Як вибрати рідке антибактеріальне мило?

Вибираючи найкраще антибактеріальне мило, віддавайте перевагу продукції перевірених брендів, які спеціалізуються на виробництві дезінфекційних засобів. Компанія MDM Group пропонує до уваги покупців справді високоякісні сертифіковані продукти. У нашому каталозі є антибактеріальне рідке мило, наприклад Маносепт і мило-піна Манорм.

Обидва продукти виготовлені на основі 2-феноксиетанолу. Це сучасний антимікробний агент із доведеною ефективністю. Крім того, у складі мила є пом'якшувальні та зволожувальні компоненти, які допомагають уникнути пересихання шкіри рук.

Всі товари в каталозі MDM Group відрізняються приємними конкурентоспроможними цінами. Є можливість замовити мило та інші дезінфекційні засоби як в роздріб, так і гуртом. Компанія здійснює доставку по всій Україні (офіс знаходиться у м. Київ).

Ціни на антибактеріальне мило

Назва Ціна
Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм" Від 101 грн
Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт Від 119 грн