Антисептичне мило для рук та тіла

1 товарів

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

від 95.00 ₴


Регулярне та правильне миття рук – це важлива умова збереження здоров'я та профілактики різних інфекційних захворювань. І для ефективного очищення та знищення патогенних організмів важливо використовувати хороше мило. Але як його вибрати? Яким має бути антисептичне рідке мило? Спробуємо розібратися детальніше.

Антисептичне рідке мило: кому потрібно?

Антисептичне мило купити необхідно для використання у медичних закладах, косметологічних та манікюрних кабінетах. Адже тут висуваються особливі вимоги до чистоти рук. Але мило для дезінфекції може використовуватись і в побуті. Воно може виявитися абсолютно незамінним:

  • у період епідемій грипу та інших інфекційних захворювань;

  • при зниженні опірності організму до інфекцій;

  • за наявності в будинку когось хворого на ГРВІ;

  • при прагненні до чистоти.

Антисептичне рідке мило легко поширюється по шкірі та ефективно справляється з різними патогенними мікроорганізмами, що знижує ризик інфікування – допомагає уникнути різних неприємних хвороб.

Яким має бути якісне антисептичне мило?

На полицях магазинів представлений великий асортимент мила для дезінфікування для рук. Однак далеко не кожен мийний засіб впорається з поставленими завданнями та буде справді ефективним. Важливо віддавати перевагу:

  • продукції тих виробників, що спеціалізуються на виробництві антисептиків, дезінфектантів та засобів для стерилізації;

  • сертифікованим засобам;

  • товарам, ефективність активність компонентів яких підтверджено на науковому рівні.

Відмінним вибором може стати дезінфекційне мило Маносепт від MDM Group. Це високоякісний сертифікований продукт на основі 2-феноксиетанолу (цей компонент має потужні антисептичні та дезінфекційні якості). Маносепт характеризується вираженими бактеріостатичними властивостями та добре справляється із забрудненнями. Також він відрізняється приємною конкурентоспроможною ціною. Компанія MDM Group пропонує відмінний асортимент та інших антисептичних та дезінфекційних засобів, а також побутової хімії. Всі товари можна замовити онлайн як в роздріб, так і гуртом. Доставка здійснюється по всій Україні (офіс знаходиться у м. Київ).