Рідке мило для рук

6 товарів

 Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"
2 відгуків

Дезінфекційний засіб для миття рук мило-піна Маносепт ТМ "Манорм"

від 99.00 ₴

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

Засіб дезинфікуючий рідке мило Маносепт

від 95.00 ₴

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

від 37.00 ₴

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл
1 відгуків

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл

від 37.00 ₴

Мило-піна Софт ТМ "Манорм"

Мило-піна Софт ТМ "Манорм"

від 72.00 ₴

Рідке мило Чистолайн Софт
1 відгуків

Рідке мило Чистолайн Софт

від 55.00 ₴


Мило — незамінний засіб для гігієни, який є у кожному будинку та в кожному громадському місці. І якщо ще кілька десятків років тому в побуті було переважно тверде мило, зараз все більше людей віддають перевагу рідкому милу. Воно має трохи інший склад, але при цьому так само ефективно усуває забруднення та прибирає зі шкіри патогенні мікроорганізми. Але як вибрати гарне мило для рук?

Яким має бути гарне мило для рук?

Більшість людей зараз віддають перевагу саме рідкому милу, тому що воно має чимало переваг у порівнянні зі шматковим милом:

  • менше сушить шкіру;

  • не вимагає контакту - кожна порція контактує зі шкірою лише однієї людини;

  • легко поширюється на шкірі;

  • добре піниться;

  • економно витрачається;

  • швидко та просто змивається.

Вибрати справді гарне рідке мило для рук непросто. Але важливо, щоб такий засіб насамперед відповідав своєму призначенню. Зокрема для медичних закладів, косметологічних клінік, манікюрних кабінетів та інших місць, де є високий ризик поширення інфекції, необхідно замовити дезінфекційне мило для рук, а для побутових потреб або застосування в громадських місцях — звичайне рідке мило.

Яке вибрати рідке мило для рук?

Вибираючи рідке мило для рук, варто віддавати перевагу продукції перевірених виробників, які спеціалізуються на виробництві мийних та дезінфекційних засобів. Саме до таких належить компанія MDM Group. У її каталозі є різноманітне рідке мило для рук, у тому числі:

  • Мило-піна Маносепт. Має дезінфекційні властивості завдяки наявності у складі 2-феноксиетанолу, який є сучасним антимікробним засобом.

  • Рідке мило Чистолайн Софт. Відрізняється особливо м'якою структурою та наявністю у складі безлічі зволожувальних добавок, завдяки чому підходить навіть для дітей (дошкільнят та школярів).

  • Рідке мило Санторіні Manorm. Не тільки чудово милиться, а й має приємний аромат. Відмінний вибір для дому чи готелю.

Купити рідке мило для рук на сайті компанії MDM Group можна як гуртом, так і в роздріб. Усі товари відрізняються приємними цінами. Можлива доставка по всій Україні (як у Київ, так і в невеликі населені пункти).