Мийні засоби для посудомийних машин

1 товарів

Засіб миючий Чистолайн автомат

Засіб миючий Чистолайн автомат

від 258.00 ₴


Посудомийні машини щільно увійшли до нашого повсякденного життя. Вони значно полегшують побут і допомагають підтримувати відмінний санітарний стан посуду. Але для їхнього функціонала дуже важливу роль відіграє правильний вибір мийних засобів. Вони суттєво відрізняються від звичайних засобів для миття посуду. Спробуємо розібратися, якими мають бути мийні засоби для посудомийної машини трохи детальніше.

Основні характеристики

Спеціалізовані мийні засоби для посудомийної машини є концентрованішими, ніж засоби для ручного миття. Вони мають у своєму складі деяку кількість агресивних хімічних речовин, які забезпечують швидке, високоякісне та ідеальне очищення посуду. Тому вони не рекомендовані для ручного миття.

Водночас вони практично не піняться, і це дуже важливо. Якщо залити звичайний засіб у машинку, вона може вийти з ладу саме через підвищене піноутворення. Надлишок піни може спричинити формування повітряної пробки у просвіті циркулярного насоса. Це спричинить ламання техніки.

Який засіб для посудомийної машини обрати?

Збираючись купити мийні засоби для посудомийних машин, потрібно в першу чергу враховувати:

  • виробника - варто віддати перевагу продукції, що виробляється перевіреною компанією з гарною репутацією;

  • призначення - товар має бути призначений саме для посудомийки;

  • ціну - засіб має бути доступним, але при цьому не радикально дешевим.

Компанія MDM Group вже багато років спеціалізується на виробництві мийних та дезінфекційних засобів для побутового та професійного застосування. Серед її асортименту є і мийні засоби для посудомийних машин, наприклад Чистолайн Автомат. Вся продукція в каталозі відрізняється високим рівнем ефективності, простотою застосування, практичністю та економічністю.

Компанія пропонує замовити онлайн товари для дому та різних підприємств як в роздріб, так і гуртом. Офіс MDM Group знаходиться у Києві, але здійснюється доставка по всій Україні.