Мийні засоби для вапняного нальоту

2 товарів

Засіб миючий Чистолайн WC
1 відгуків

Засіб миючий Чистолайн WC

від 103.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

від 136.00 ₴


Вода з високим рівнем вмісту мінеральних солей може призводити до появи на поверхнях вапняного нальоту. За своєю структурою він є осадом, що виникає на кранах, стінках душових кабінок або унітазу після висихання води. І позбутися його непросто — тверді відкладення не піддаються усуненню звичайними мийними засобами. Але є спеціальна побутова хімія для його видалення. Засоби від нальоту діють швидко та відрізняються простотою застосування.

Чим небезпечний вапняний наліт?

Насправді вапняний наліт безпечний для здоров'я людей. Однак він виглядає досить неохайно - псує зовнішній вигляд сантехніки. Також його поява на кранах може значно скорочувати термін їхньої служби. Саме тому із вапняним нальотом краще своєчасно боротися.

Як позбутися вапняного нальоту?

Щоб усунути вапняний наліт, необхідно використовувати спеціальну побутову хімію. Вона містить активні компоненти, здатні проникати вглиб структури нальоту та руйнувати його. Регулярне застосування таких мийних засобів дає профілактичний ефект та запобігає повторній появі нальоту.

Відмінний ефект при боротьбі з вапняними відкладеннями може дати:

Для усунення нальоту потрібно лише нанести їх на поверхні, що потребують очищення, почекати близько чверті години та змити водою. При сильному забрудненні можна потерти поверхні.

А купити засоби від вапняного нальоту можна в інтернет-магазині MDM Group. Тут представлений чудовий асортимент такої побутової хімії за приємною конкурентоспроможною ціною. Замовити товари можна як в роздріб, так і гуртом. Компанія пропонує оперативну доставку по Києву та Україні.