Мийні засоби для видалення скам'янілого накипу

1 товарів

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

від 108.00 ₴


Жорстка вода у водопровідній системі викликає відкладення накипу на різних поверхнях, починаючи від посуду та закінчуючи сантехнікою. Жовтувато-сірий наліт виглядає неохайно, яке механічне видалення — це непросте завдання. Накип тримається на поверхнях дуже міцно. Але на щастя, люди вигадали спеціальні засоби від накипу, які можуть повернути поверхням первозданний вигляд. Вони прості у застосуванні та дієві.

Чому з'являється накип і чи шкідливий він?

Основна причина утворення накипу - наявність у воді значної кількості солей жорсткості, а саме кальцію та магнію. При нагріванні води виникає хімічна реакція і дані мінерали випадають в осад.

Накип відверто не корисний для здоров'я людини. Регулярне пиття води, нагрітої в чайнику з такими відкладеннями, збільшує ризик виникнення каменів у нирках. Якщо накип з'являється в структурах побутової техніки або на поверхні сантехніки, він може порушувати функціональність цих виробів.

Засоби від накипу: як діють?

Існують різні засоби від накипу, покликані боротися з нальотом та відкладеннями солей. Найчастіше для очищення поверхонь використовують концентровані хімічні розчинники. Вони розчиняють мінеральні відкладення, з яких і складається накип.

Використовувати такі засоби від накипу дуже просто, потрібно:

  • одягнути рукавички;

  • нанести невелику кількість засобу на поверхні, які потребують очищення;

  • залишити засіб на чверть години;

  • змити залишки засобу та наліт, що розчинився водою;

  • добре промити оброблені поверхні.

У разі товстого шару накипу може знадобитися повторне нанесення.

А купити засіб від накипу за приємною демократичною ціною можна в інтернет-магазині MDM Group. Компанія пропонує відмінний асортимент побутової хімії, яку можна замовити як в роздріб, так і гуртом. Здійснюється доставка по Києву та всій Україні.