Мийні засоби для видалення іржі

2 товарів

Засіб миючий Чистолайн WC
1 відгуків

Засіб миючий Чистолайн WC

від 103.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

від 136.00 ₴


Іржа, наліт та накип можуть пошкоджувати різні предмети, зокрема й у побуті, виробничих та комерційних приміщеннях — на кухнях та санвузлах. І впоратися із ними буває непросто. Звичайні мийні засоби часто не справляються з такими дефектами, а надмірне тертя може пошкоджувати поверхні. Але вихід є. Потрібно купити спеціальні засоби від нальоту та іржі. Вони діють м'яко та ефективно справляються з такими забрудненнями.

Як діють засоби від іржі та накипу?

Виробники пропонують різні засоби від нальоту та іржі. До їх складу включають такі компоненти, які на хімічному рівні впливають на дефекти та сприяють розчиненню забруднень, складних та стійких видів нальоту, сечового каменю та накипу. Такий ефект досягається завдяки тривалій роботі вчених, які скрупульозно розраховують необхідні дози та співвідношення активних речовин.

Сучасні засоби від іржі у ванній кімнаті відрізняються:

  • простотою застосування;

  • високим рівнем ефективності;

  • високою швидкістю дії;

  • економічністю витрати.

Користуватися ними дуже просто - потрібно нанести засіб на забруднення, трохи почекати, потерти губкою і змити. При легких забрудненнях можна обійтися без додаткового тертя.

Які купити засоби від іржі та накипу?

Вибираючи засоби від нальоту та іржі, віддавайте перевагу продукції перевірених брендів, які відповідають за якість своїх товарів. Компанія MDM Group вже багато років знаходиться на ринку і пропонує відмінний асортимент мийних, чистячих та дезінфекційних засобів. Тут можна купити засоби від іржі у ванній та замовити побутову хімію для боротьби з нальотом та накипом, зокрема:

  • Чистолайн WC. Допомагає відчистити іржу, вапняний наліт та навіть стійкий сечовий камінь. Може використовуватися на різних поверхнях, зокрема кахлі, нержавіючої сталі, кераміки, фарфору, скла та ін.

  • Чистолайн Антинакип. Ідеальний вибір для видалення накипу, що скам'янів, вапняного нальоту, а також іржі. Підходить для чищення виробів з нержавіючої сталі, скла, кераміки, пластмаси та ін.

Компанія MDM Group пропонує замовити онлайн засоби від іржі та накипу як в роздріб, так і гуртом. Ми знаходимося у Києві, але здійснюємо доставку по всій Україні.