Мийні засоби для видалення жирових та білкових забруднень

3 товарів

Засіб миючий Чистолайн Антижир
4 відгуків

Засіб миючий Чистолайн Антижир

від 75.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Антижир екстра

Засіб миючий Чистолайн Антижир екстра

від 201.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Сода ефект

Засіб миючий Чистолайн Сода ефект

від 75.00 ₴


Впоратися з білковими та жировими забрудненнями буває непросто. Особливо якщо йдеться про засохлі та застарілі плями. Багато господинь проводять значну кількість часу, намагаючись привести кухню до ладу. Але тривале тертя та використання жорстких мочалок може шкодити поверхням. На допомогу у боротьбі за чистоту можуть прийти якісні та надійні мийні засоби від жиру.

Коли можуть знадобитися мийні засоби для жиру?

Мийні засоби від жиру абсолютно незамінні при повсякденному прибиранні кухні. Також їх використовують:

  • у різних організаціях HoReCa – у готельно-ресторанному бізнесі, де чистота кухонних зон є запорукою добробуту клієнтів та співробітників;

  • у харчовій промисловості, де дуже важливо підтримувати відмінний санітарний стан обладнання та робочих зон;

  • на будь-яких кухнях у різних організаціях (громадських, освітніх, медичних тощо.).

Отже, мийні засоби від нагару та жиру використовуються у різних сферах життя та є дуже популярними.

Які вибрати мийні засоби від жиру та нагару?

Мийні засоби від нагару та жиру покликані швидко та ефективно видаляти забруднення і навіть боротися зі стійкими плямами. Збираючись купити такі товари, краще надати перевагу не продукції з мас-маркету, а пропозиціям від тих компаній, які вже багато років спеціалізуються на виробництві професійної побутової хімії для клінінгу та побутового застосування. Відмінним вибором може бути продукція ТМ MDM Group, зокрема:

  • Чистолайн Антижир. Справляється з особливо стійкими жировими та білковими забрудненнями, видаляє нагар, кіптяву, а також димову смолу. Підходить для чищення поверхонь, стійких до дії лугів.

  • Чистолайн Антижир Екстра. Справляється з особливо стійкими видами забруднень, діє швидше, ніж попередній варіант завдяки вищій концентрації активних речовин.

  • Чистолайн Армат Танін. Це сильно лужний концентрат, який може використовуватися на харчових підприємствах та інших організаціях. Справляється з білковими, жировими та іншими забрудненнями, видаляє сліди плісняви та пігментні плями.

  • Чистолайн Сода Ефект. Допомагає видалити забруднення з різних поверхонь, зокрема скляних, алюмінієвих, дзеркальних. Справляється зі стійким і засохлим брудом, масложировими та білковими забрудненнями, кіптявою та сажею.

Компанія MDM Group пропонує замовити онлайн мийні засоби від жиру за приємною конкурентоспроможною ціною як в роздріб, так і гуртом. Офіс розташований у м. Київ, але доставка здійснюється по всій Україні зручною транспортною компанією.