Мийні засоби для кухні

5 товарів

Засіб миючий Чистолайн Антижир
2 відгуків

Засіб миючий Чистолайн Антижир

від 64.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Антижир екстра

Засіб миючий Чистолайн Антижир екстра

від 0.00 ₴ 111.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

Засіб миючий Чистолайн Антинакип

від 136.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Сода ефект

Засіб миючий Чистолайн Сода ефект

від 0.00 ₴ 70.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Універсал
1 відгуків

Засіб миючий Чистолайн Універсал

від 0.00 ₴ 88.00 ₴


Підтримка чистоти та гігієни на кухні – непросте завдання для кожної господині. Щоденне приготування їжі, зберігання харчових продуктів та прибирання після всіх цих процесів займає чимало часу та потребує сил. І суттєво полегшити підтримку чистоти допомагають правильно підібрані мийні засоби для кухні.

Якими мають бути мийні засоби для кухні?

Основна вимога, якій повинні відповідати засоби для чищення для кухні — це високий рівень ефективності. Тому вибирати варто товари тих виробників, які несуть відповідальність за якість продукції та спеціалізуються саме на виробництві засобів для чищення, мийних, дезінфекційних засобів. Серед інших вимог до мийних засобів для прибирання кухні:

  • простота застосування – відсутність необхідності готувати складні розчини;

  • концентрована форма для максимальної ефективності;

  • простота застосування;

  • легкість змивання із поверхонь.

Які потрібні засоби для чищення?

Найпопулярніші засоби для кухні включають:

  • Засоби видалення жиру. Чистолайн Антижир Екстра впорається навіть із неймовірно стійкими забрудненнями та очистить різні поверхні, залишаючи після себе приємний запах та блиск.

  • Засоби для боротьби з накипом. Чистолайн Антинакип усуне навіть дуже тверді відкладення накипу, вапняного нальоту та іржі не тільки з чайника чи кавоварки, але й з сантехніки, варильних апаратів та ін.

  • Універсальні засоби для підлоги та поверхонь. Чистолайн Універсал характеризується відмінними мийними та дезінфекційними якостями, він не тільки видаляє різні забруднення, але й залишає після себе приємний ненав'язливий запах без плям, розлучень і нальоту.

  • Засоби для усунення стійких забруднень. Щоб впоратися з комплексними забрудненнями, висохлим брудом, масложировими та ґрунтовими плямами, можна використовувати Чистолайн Сода Ефект. Такий засіб видалить бруд із різних поверхонь і не завдасть їм шкоди.

Купити високоякісні мийні засоби для кухні гуртом чи в роздріб за приємною конкурентоспроможною ціною можна в інтернет-магазині MDM Group. Тут зібрано чудовий асортимент такої побутової хімії — кожен зможе підібрати необхідний йому перелік товарів, який допоможе підтримувати ідеальну чистоту та порядок.

Замовити мийні засоби для збирання кухні можна онлайн. Компанія здійснює доставку по всій Україні (як у Київ, так і у віддалені населені пункти).