Мийні засоби для підлоги

2 товарів

Засіб миючий Чистолайн Підлога

Засіб миючий Чистолайн Підлога

від 82.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Універсал
1 відгуків

Засіб миючий Чистолайн Універсал

від 75.00 ₴


Кожна господиня має під рукою безліч засобів та різноманітних пристроїв для прибирання. Але далеко не всі наважуються купити спеціальні мийні засоби для підлоги. Проте агентства з клінінгу вже давно оцінили переваги такої побутової хімії та використовують її у своїй діяльності. І це не дивно, адже засоби для миття підлоги мають чимало переваг перед звичайною водою.

У чому переваги хімії для миття підлоги?

Спеціальні засоби забезпечують якісніше очищення. Вони містять мийні компоненти, тому при їх використанні не просто усуваються видимі забруднення, а й відбувається більш глибоке прибирання. Завдяки продуманому складу така побутова хімія справляється з різними видами забруднень, зв'язує бруд і легко усуває його. Ефект від такого прибирання помітний неозброєним оком. Серед інших переваг, які мають якісні засоби для чищення підлоги:

  • дбайливе очищення - ця хімія не шкодить ні ламінату, ні паркету (при розумному застосуванні);

  • приємний аромат свіжості та чистоти, який не дратує та дарує позитивні емоції;

  • пиловідштовхувальні характеристики - при використанні мийних засобів підлога довше залишається чистою.

Вибираючи мийні засоби для підлоги, важливо зупинитися на тих товарах, які легко видаляються з поверхні, не піняться та не роблять підлогу слизькою (після висихання).

Який вибір мийних засобів для підлоги?

Досвідчені клінери радять віддавати перевагу високоякісній продукції від виробників, які спеціалізуються саме на виробництві побутової хімії, а також засобів для клінінгу. Саме до таких компаній належить MDM Group. В асортименті цього виробника є кілька різних товарів для прибирання підлоги, зокрема:

  • Чистолайн Підлога. Такий засіб має виражений мийний вплив, дбайливо очищає поверхні з різних матеріалів, підходить для прибирання наливної підлоги, ламінату, паркету, а також натурального та штучного каменю. Допомагає видалити навіть дуже стійкі забруднення, усуває неприємний запах і водночас не піниться.

  • Чистолайн Універсал. Ідеальна знахідка для прихильників універсальної продукції. За допомогою такого засобу для повсякденного прибирання можна вимити і підлогу, і стіни, і підвіконня, і інші різні поверхні. Після його застосування не залишається плям, розводів чи нальоту. Чистолайн Універсал може використовуватися для прибирання складних поверхонь - ламінату, дерева та ін.

Компанія MDM Group пропонує купити онлайн мийні засоби для підлоги за приємними конкурентними цінами. У нашому каталозі продукція безпосередньо від виробника, що допомагає уникати непотрібних націнок та витрат на доставку. Також у нас можна замовити продукцію як у роздріб, так і гуртом. Другий варіант дозволяє ще більше заощадити на вартості засобів для прибирання. Компанія знаходиться у м. Київ, але доставка здійснюється по всій Україні.