Мийні засоби для ванної кімнати

2 товарів

Засіб миючий Чистолайн Ванна кімната
Хіт
Закінчується
3 відгуки

Засіб миючий Чистолайн Ванна кімната

від 96.00 ₴

Засіб миючий Чистолайн Універсал
Рекомендуємо
1 відгук

Засіб миючий Чистолайн Універсал

від 75.00 ₴


Ванна кімната – це особливе місце в будинку. Тут ми заряджаємося бадьорістю на цілий день вранці та розслабляємось, налаштовуючись на повноцінний відпочинок, вечорами. І дуже важливо, щоб простір у ванній кімнаті був безпечним та комфортним, а значить – чистим та доглянутим. Для досягнення такого ефекту необхідно використовувати спеціальні мийні засоби для ванної кімнати. Але як їх вибрати?

Якими мають бути мийні засоби для ванної кімнати?

Основна вимога, яку висувають до мийних засобів для ванної кімнати - високий рівень ефективності у видаленні забруднень. Але, крім того, вони мають відповідати й іншим характеристикам:

  • бути простими та зручними у використанні, не вимагати приготування складних розчинів та/або сумішей;

  • очищати поверхні, не залишаючи на них слідів (плям, розводів, нальоту);

  • справлятися з різними типами забруднень, зокрема накипом, іржею, вапняним нальотом, сечовим каменем, залишками мила або зубної пасти;

  • витрачатися економічно;

  • легко змиватися;

  • залишати після себе приємний ненав'язливий аромат та блиск.

Вибираючи мийні засоби для ванни, варто віддавати перевагу продукції тих виробників, які спеціалізуються саме на мийній та дезінфекційній продукції.

Які мийні засоби для ванної?

Вибираючи мийні та мийні засоби для ванної, зверніть увагу на продукцію компанії MDM Group. Це товари високої якості, виготовлені відповідно до останніх наукових досягнень. Вони чудово справляються зі своїми функціями - забезпечують надійне очищення поверхонь. Як мийні засоби для ванн можна замовити:

  • Чистолайн Ванна кімната. Справляється з усіма видами забруднень, які тільки можуть бути у ванній, а також має антимікробні властивості, що робить його ідеальним вибором не тільки для домашнього застосування, але й для використання в офісах, на підприємствах та ін. Засіб дбайливо ставиться до різних поверхонь, з легкістю змивається, надає блиску.

  • Чистолайн Універсал. Відмінний вибір для миття підлоги, стін, дверей та ін. Простий у використанні, не піниться та легко змивається. Діє м'яко, але дуже надійно – допомагає усунути не просто пил, а й різні типи забруднень. Залишає після себе приємний аромат. І жодних розлучень.

Компанія MDM Group пропонує купити засоби для миття ванної як гуртом, так і в роздріб за приємними конкурентоспроможними цінами. Склад виробника знаходиться в м. Київ, але доставка по всій Україні.