Сертифікати

ISO 9000 – серія міжнародних стандартів, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств. В основі стандартів лежать ідеї і положення теорії загального менеджменту якості. Відповідність вимогам ISO 9001 свідчить про певний рівень надійності постачальника і його компанії.

Сам сертифікат відповідності ISO 9001 є зовнішнім незалежним підтвердженням досягнення вимог стандарту. Зазначені стандарти допомагають підприємствам формалізувати їх систему менеджменту, вводячи такі системоутворюючі поняття, як внутрішній аудит, процесний підхід, коригувальні та запобіжні дії. Даний норматив існує вже 25 років. Мета системи управління якістю ISO 9001 полягає в тому, щоб створити набір вимог, дотримання яких допоможе гарантувати високу якість роботи і надійність конкретного підприємства як постачальника і партнера.

ISO 13485: 2003 відноситься до міжнародних галузевим стандартам і містить вимоги до систем управління якістю підприємств, які виробляють медичні вироби. Стандарт ISO 13485 створений на базі стандарту ISO 9001, з огляду на специфіку медичної галузі. Сертифікат підтверджує використання і подальший розвиток ефективної системи управління якістю.

ISO 22000 (ДСТУ ISO 22000) - система менеджменту в галузі безпеки харчових продуктів є загальноприйнятим стандартом і визнається в усьому світі. ISO 22000 (ДСТУ ISO 22000) підходить для організації будь сфери бізнесу уздовж всієї харчового ланцюга, в тому числі і виробників обладнання, пакувального матеріалу, добавок, інгредієнтів та миючих засобів.

img20160111_11000982

ДП «Укрметртестстандарт» – провідний державний орган сертифікації систем управління України. ДП «Укрметртестстандарт» проводить роботи з сертифікації систем управління з 1999 року і є лідером серед українських органів сертифікації. Висока якість аудиторських послуг гарантується, насамперед, компетентністю персоналу, що має багаторічний досвід проведення аудитів сотень підприємств різних галузей не лише України, а й в усьому світі.

ISO

Quality Austria має акредитацію Akkreditierung Austria в ISO 17021

Quality Austria є членом: IQNet - International Certification Network -найвищої великого об'єднання органів з сертифікації (36 організацій) EOQ - European Organization for Quality-об'єднання європейських організацій, що працюють в області якості EFQM-European Foundation for Quality Management і ще 16 європейських і міжнародних об'єднань та форумів Сертифікати Quality Austria визнаються в усьому світі, оскільки Akkreditierung Austria є членом IAF (International AccreditationForum)