Засоби для дезінфекції ветеринарних інструментів

3 товарів

Засіб дезінфекційний Вернедор
Хіт
Рекомендуємо

Засіб дезінфекційний Вернедор

від 492.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт
Хіт
Рекомендуємо
3 відгуки

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

від 715.00 ₴


Ветеринарні послуги відіграють важливу роль у забезпеченні здоров'я та добробуту тварин — як милих домашніх улюбленців, так і великої худоби. І їхня якість багато в чому залежить від підтримки високих стандартів гігієни та дезінфекції. Ветеринарам, як і медикам, які мають справу з людьми, необхідно особливо серйозно підходити до вибору дезінфекторів. Адже дезінфекція ветеринарних інструментів необхідна як для збереження здоров'я тварин, так і для профілактики виникнення захворювань в людей.

Основна роль дезінфекції інструментів у ветеринарії

Важливим правилом та обов'язком кожного ветеринарного лікаря є запобігання поширенню інфекцій та контроль за поширенням патогенних мікроорганізмів. Дезінфекція ветеринарних інструментів виконує кілька функцій:

  • допомагає запобігти передачі інфекцій між тваринами всередині клініки або тваринницької ферми;

  • зберігає здоров'я працівників ветеринарної клініки;

  • забезпечує високий рівень стерильності під час оперативних втручань для профілактики ускладнень;

  • забезпечує відповідність актуальним законодавчим вимогам.

Дезінфекція інструментів у ветеринарній медицині – це важливий захід для забезпечення високих стандартів ветеринарної практики.

Які засоби можна використовувати для дезінфекції ветеринарних інструментів?

Дезінфекція у ветеринарії може здійснюватися за допомогою різних засобів, зокрема:

  • Антисептиків на спиртовій та комбінованій основі. Можуть використовуватися як для обробки рук лікаря та шкіри тварини, так і для екстреної дезінфекції інструментів (тих, які не контактують з кров'ю та іншими рідинами організму). Відмінним вибором може стати Манорм Експерт, який забезпечує пролонгований ефект.

  • Комплексних концентраторів для дезінфекції. Залежно від рівня розведення, такі засоби можуть забезпечувати різний рівень дезінфекційної обробки, починаючи від попереднього очищення до стерилізації. З такою метою можна використовувати Тетрасепт або Вернедор.

А купити різні високоефективні засоби для дезінфекції інструментів у ветеринарії можна в інтернет-магазині MDM Group. Тут представлений чудовий асортимент таких коштів за приємною конкурентоспроможною ціною. Замовити товари MDM Group можна як в роздріб, так і гуртом (пропонуємо цікаві цінові пропозиції для гуртових клієнтів). Можлива доставка по Києву та Україні.