Засоби для стерилізації інструментів

3 товарів

Засіб дезінфекційний Септодор - Форте

Засіб дезінфекційний Септодор - Форте

від 1118.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тентамін-Форте

Засіб дезінфекційний Тентамін-Форте

від 550.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

від 715.00 ₴


У медичній та косметологічній галузі дуже важливу роль відіграє не тільки дезінфекція – знищення патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, а й стерилізація – повне усунення всіх можливих патогенів та спор грибів. І є кілька методів її проведення. Зокрема у кожному косметологічному кабінеті, стоматології та медустанові має бути засіб для стерилізації інструментів.

Що таке засіб для стерилізації інструментів?

Найпопулярнішим, простим та ефективним методом стерилізації інструментарію є обробка його в сухожаровій печі. Там вироби піддаються впливу надвисоких температур, що унеможливлює збереження на них будь-якої патфлори. Але в арсеналі косметологів та лікарів є чимало інструментів, які потрібно стерилізувати, але які просто неможливо обробити у сухожарі. Це стосується виробів, які мають у своєму складі термолабільні матеріали – чутливі до дії високих температур. І тут на допомогу приходять засоби для стерилізації інструментів. Вони відрізняються:

зручною формою випуску мають вигляд концентрату;

  • простотою застосування;

  • економічністю витрати;

  • високим рівнем ефективності.

Якісний розчин для стерилізації інструментів діє так само ефективно, як сухожарова піч. Важливо лише скрупульозно дотримуватись інструкції щодо його застосування.

Який обрати засіб для стерилізації інструментів?

Виробники пропонують широкий асортимент засобів для стерилізації інструментів. Але потрібно віддавати перевагу продукції тих брендів, які відпочатку спеціалізуються на випуску продукції, що дезінфікує. Зокрема, компанія MDM Group пропонує до уваги користувачів такі засоби для хімічної стерилізації інструментів:

  • Септодор-Форте. Містить комплекс із суміші четвертинних амонійних сполук та глутарового альдегіду.

  • Тентамін-Форте. Також виготовлений із суміші четвертинних амонійних сполук та глутарового альдегіду. На відміну від попереднього варіанта відрізняється також мийними та дезодораційними якостями.

  • Тетрасепт. Має у своїй основі перкарбонат натрію у поєднанні з тетраацетилетілендіаміном.

Всі товари в каталозі MDM Group відповідають міжнародним стандартам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами. Також компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення, тому ціни на засоби для стерилізації інструментів приємно тішать. Є можливість замовити їх як у роздріб, так і гуртом. Здійснюється доставка по Україні (склад компанії розташований у м. Київ).