Хлор у гранулах

1 товарів

Засіб дезінфекційний Хлоросан

Засіб дезінфекційний Хлоросан

від 140.80 ₴


Хлор - один з найпопулярніших і найбільш використовуваних дезінфекційних засобів. І це не дивно, адже він відрізняється простотою застосування, доступною ціною та широким спектром протимікробної активності. Але зараз на ринку є значна кількість засобів, що містять хлор. Як вибрати серед них найкращі варіанти? Багато експертів радять хлор у гранулах.

Хлор у гранулах: особливості та переваги

Хлор у гранулах - це особливий швидкорозчинний засіб, який дозволяє приготувати ефективний дезінфекційний розчин буквально за лічені хвилини. Серед його переваг:

  • невелика витрата на літр води;

  • прискорена розчинність;

  • відсутність відкладень на поверхнях після обробки;

  • простота застосування;

  • можливість застосування без попереднього зважування.

Багато людей використовують хлор у гранулах для басейну, оскільки він добре очищає воду і запобігає поширенню грибкових, вірусних та бактеріальних інфекцій, допомагає уникнути цвітіння води. Також такий засіб застосовують у медичних, загальноосвітніх та громадських установах.

Який вибрати хлор у гранулах?

Тим, хто шукає дійсно якісний та ефективний хлор у гранулах, варто звернути увагу на засіб Хлоросан. Це продукт відомого виробника MDM Group, який спеціалізується на виробництві засобів для дезінфекції, миття та хімічної стерилізації. Хлоросан відмінно підходить для:

  • обробки виробів медичного призначення;

  • проведення генерального прибирання;

  • дезінфекції білизни, посуду;

  • дезінфекції медичних та біологічних відходів та ін.

Хлоросан відрізняється високим рівнем антимікробної активності та справляється з різними типами мікроорганізмів (в т.ч. паличкою Коха – збудником туберкульозу), вірусами (зокрема, аденовірусами, вірусами грипу та парагрипу, а також гепатитів, герпесів та ін.), грибками (патогенами з роду Кандіда, пліснявими грибками та дерматофітами), а також їх спорами. Крім того, такий засіб може використовуватися для профілактики поширення внутрішньолікарняних інфекцій.

Компанія MDM Group пропонує замовити хлор у гранулах як у роздріб, так і гуртом. Можлива доставка по всій Україні (склад компанії знаходиться у м. Київ, але відправка здійснюється у різні міста та невеликі населені пункти).