Засоби для дезінфекції харчової промисловості

3 товарів

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум

від 606.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септодор
1 відгуків

Засіб дезінфекційний Септодор

від 363.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септолайн
2 відгуків

Засіб дезінфекційний Септолайн

від 940.00 ₴


У сфері харчової промисловості скрупульозне дотримання правил санітарії та гігієни відіграє дуже важливу роль. Адже від цього залежить безпека продукції, здоров'я співробітників підприємства та кінцевих споживачів товарів. Тому дуже важливо правильно вибирати дезінфекційні засоби для харчової промисловості.

Навіщо потрібні дезінфекційні засоби для харчової промисловості?

Транспортування та обробка сировини, а також приготування харчових продуктів – це складні технологічні процеси, кожен етап яких може створювати відмінні умови для розмноження, активності та зростання патогенних мікроорганізмів, зокрема вірусів, грибків та бактерій. Саме тому потрібно обов'язково використовувати дезінфекційні засоби для харчової промисловості — їхнє застосування регламентується на законодавчому рівні. Такі дезінфектори допомагають:

  • обробити засоби перевезення продуктів, знижуючи ризик поширення плісняви, небезпечних інфекцій та ін.;

  • обробити зони обробки продуктів - зокрема, дуже важливо використовувати дезінфекційні засоби для м'ясної промисловості, молочної та ін.;

  • дезінфікувати місця знаходження співробітників, які можуть бути потенційними джерелами інфекції або навпаки перебувають у зоні ризику зараження;

  • проводити обробку цехів, обладнання та ін.

Як вибрати дезінфектори для харчової промисловості?

Вибирати дезінфекційні засоби для харчової промисловості непросто, потрібно звертати увагу на їх призначення та спектр дії. Для молочної, м'ясної та інших сфер можна замовити:

  • Септолайн. Підходить для обробки поверхонь, посуду, обладнання, харчових відходів та шкаралупи пташиних яєць. Характеризується високим спектром антимікробної активності, знищує віруси та грибки, має спороцидні, мийні та дезодороційні властивості.

  • Вернедор преміум. Справляється навіть з особливо небезпечними збудниками (чуми, холери, туляремії та ін.), знищує віруси та грибки. Може використовуватись для дезінфекції поверхонь, для обробки повітря, систем вентиляції або кондиціювання на харчових виробництвах.

  • Септодор. Допомагає у дезінфекції поверхонь, посуду, спецодягу. Відмінно справляється з різними бактеріями, грибками та вірусами.

Усі дезінфекційні засоби для молочної промисловості та інших сфер діяльності у каталозі MDM Group відрізняються приємними цінами. Є можливість покупок в роздріб та гуртом. Здійснюється доставка по Україні (офіс знаходиться у м. Київ).