Засоби для дезінфекції лабораторного посуду

2 товарів

Засіб дезінфекційний Вернедор

Засіб дезінфекційний Вернедор

від 490.00 ₴

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Вернедор-Преміум

від 606.00 ₴


Згідно з актуальним законодавством у всіх лабораторіях потрібне скрупульозне дотримання санітарно-гігієнічних норм. І важливу роль відіграє проведення грамотної та комплексної дезінфекції. Вона необхідна для збереження здоров'я співробітників і клієнтів, підтримки високого рівня точності діагностики, і навіть унеможливлення поширення інфекцій. Тому засоби дезінфекції для лабораторій мають бути ефективними та якісними.

Коли використовуються дезінфекційні засоби для лабораторій?

Дезінфекція в лабораторії здійснюється відповідно до графіка:

  • Повноцінне вологе прибирання здійснюється щодня після закінчення робочої зміни. Вона включає протирання стін, дверей, підвіконь, а також меблів та робочих поверхонь. Обов'язкової обробки потребують раковини та інші сантехнічні поверхні. Проводиться миття та дезінфекційна обробка підлоги.

  • Генеральне прибирання здійснюється один раз на 7 днів. Воно включає обробку дезінфектантами всіх поверхонь, серед яких вікна, радіатори, обладнання.

  • Дезінфекція інструментів та знезараження лабораторного посуду здійснюється відразу після застосування. Вона стає першим етапом обробки, за яким слідує передстерилізаційне очищення та стерилізація.

  • Дезінфекція біологічних матеріалів здійснюється відразу після проведення всіх необхідних досліджень. Зазвичай з цією метою застосовують засоби, що містять хлор.

Також дезінфекція в лабораторії може мати екстрений характер. Засоби екстреної обробки застосовують для рук, робочих поверхонь та ін.

Як вибрати засоби дезінфекції для лабораторій: основні характеристики

Сучасні засоби для дезінфекції лабораторій мають бути:

  • ефективними та відповідними актуальним законодавчим нормам;

  • простими у застосуванні;

  • економічними;

  • практичними та багатофункціональними.

Саме до таких засобів відносяться засоби дезінфекції для лабораторій від MDM Group Вернедор та Вернедор Преміум. Вони здатні знищувати різні патогени, зокрема ті, які відносяться до особливо небезпечних. Також компанія радує клієнтів приємними цінами, оперативністю обробки замовлень та швидкою доставкою до різних міст України (офіс MDM Group розташований у м. Київ). Ще в каталозі компанії можна знайти інші засоби для дезінфекції, передстерилізаційної обробки, стерилізації, різноманітні антисептики та ін. Всі товари можна замовити онлайн як в роздріб, так і гуртом.