Дезінфікуючий гель для рук

1 товарів

Засіб дезінфекційний Манорм гель

Засіб дезінфекційний Манорм гель

від 35.00 ₴


Руки - це основне джерело передачі вірусів та бактерії. У повсякденному житті кожен із нас постійно контактує з різними поверхнями та предметами, які можуть бути заражені патогенами. Дезінфекційний гель для рук забезпечує миттєву дезінфекцію, знищуючи мікроорганізми та грибки на поверхні шкіри, запобігаючи їх поширенню.

Основні переваги дезінфекційного гелю

Існує чимало різновидів антисептиків для рук. І гель для дезінфекції вигідно відрізняється на їхньому тлі густою структурою. Його легко поширити по шкірі рук, він миттєво вбирається та має сильні антисептичні властивості. Залишки засобу випаровуються, не залишаючи після себе слідів та неприємної липкості.

Дезінфектор гель має чимало переваг:

  • миттєва дія - засіб знищує патогени на шкірі буквально за лічені секунди;

  • безпека для шкіри - на відміну від спрею та рідини засіб у гелевій формі менше сушить шкіру;

  • економічність витрати - для обробки долонь знадобиться буквально крапля засобу;

  • портативність - дезінфектор гель завжди зручно тримати при собі, невеликий флакон легко поміститься в сумочці або навіть в кишені;

  • універсальність - такий засіб можна використовувати не тільки на руках, а й на інших частинах тіла, а за необхідності обробляти ним і поверхні.

Де купити дезінфекційний гель?

Шукаєте, де купити якісний дезінфекційний гель? Ласкаво просимо до інтернет-магазину MDM Group. У нашому каталозі є тільки високоякісні дезінфектори, засоби для хімічної стерилізації, антисептики та інші аналогічні товари. Усі засоби мають сертифікат якості.

Наша компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення. Ми є виробниками, тому вартість всіх позицій на сайті є абсолютно виправданою. Тому, якщо вам потрібен дезінфекційний гель для рук, ціна такого засобу в MDM Group вас приємно порадує. Замовити його та інші товари можна як в роздріб, так і гуртом. Здійснюємо доставку по Києву та всій Україні.