Антисептики для рук (санітайзер)

12 товарів

Антисептик для рук Манорм Color 50 мл
Хіт

Антисептик для рук Манорм Color 50 мл

від 50.00 ₴

Антисептик для рук Манорм Crystal
1 відгук

Антисептик для рук Манорм Crystal

від 194.00 ₴

Антисептик Манорм-Эксперт TM Manorm
Рекомендуємо

Антисептик Манорм-Эксперт TM Manorm

від 44.00 ₴

Засіб дезінфекційний Doloni 50 мл

Засіб дезінфекційний Doloni 50 мл

від 44.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм

Засіб дезінфекційний Манорм

від 59.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм гель

Засіб дезінфекційний Манорм гель

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт
Хіт
Рекомендуємо
3 відгуки

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм-Екстра

Засіб дезінфекційний Манорм-Екстра

від 176.00 ₴

Засіб дезінфекційний НОР-експрес

Засіб дезінфекційний НОР-експрес

від 56.00 ₴

Засіб дезінфекційний НОР-ультра

Засіб дезінфекційний НОР-ультра

від 105.00 ₴

Засіб дезінфекційний Пелесепт

Засіб дезінфекційний Пелесепт

від 149.00 ₴

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

від 143.00 ₴


Необхідність регулярного миття рук давно ні в кого не викликає сумнівів. Проте, остання пандемія довела, що звичайного мила для забезпечення санітарії абсолютно недостатньо. Антисептики для рук посіли важливе місце у наших домашніх аптечках та сумках, їх використовують лікарі, перукарі, косметологи та прості люди. Такі засоби встановлюють у громадському транспорті та різних громадських закладах. Але який антисептик купити? Як вибрати найкращий засіб для дому та не тільки?

Як вибрати антисептик для рук?

Збираючись купити антисептик для рук, необхідно звертати увагу на декілька основних характеристик:

 • Активний компонент. Якщо ви вибираєте антисептик для рук, склад відіграє важливу роль. Основним компонентом переважної кількості антисептиків є спирт. Якісні антисептичні засоби для рук повинні містити щонайменше 60% такої речовини. Якщо на упаковці немає інформації про склад засобу, краще відмовитися від його покупки.

 • Наявність у складі пом'якшувальних компонентів. За відсутності таких речовин, антисептичні засоби пересушуватимуть руки. Як пом'якшувальні речовини може використовуватися гліцерин, D-пантенол.

 • Спектр дії. Якісний антисептик для рук повинен справлятися не лише з бактеріями. Він повинен проявляти противірусну та протигрибкову активність.

 • Об`єм. Для кишенькового використання зручно купити антисептик на 50-100 мл не більше. Однак для регулярного використання вдома, в салоні краси чи громадському місці варто вибрати виріб більшого об’єму.

Вибираємо найкращий антисептик для рук

Якщо вам необхідний якісний та надійний антисептик для рук, можна купити такі продукти:

 • Manorm Crystal. Надійний санітайзер, його основний компонент – ізопропіловий спирт. Ефективно очищає руки, усуваючи віруси, бактерії та грибки. Безпечний для шкіри рук, сприяє загоєнню мікротріщин на шкірі, відрізняється приємним запахом.

 • Мило-піна з антибактеріальним ефектом Маносепт ТМ "Манорм". Відмінний антибактеріальний засіб для рук для повсякденного використання. Містить 2-феноксиетанол, який має антисептичні та бактерицидні властивості. Забезпечує природний захист шкіри, а також додатково пом'якшує та тонізує її.

 • Засіб дезінфікуючий MDM Манорм. Відмінний вибір як для повсякденного використання, так і для застосування у сфері охорони здоров'я. Такий антисептик можна купити навіть для хірургічної дезінфекції рук — він забезпечує повну дезінфекцію та сприяє загоєнню шкіри. Тим, кому зручніша гелева форма випуску, варто замовити санітайзер Манорм гель.

 • Манорм Ф. Цей медичний антисептик підходить для санації шкіри. Його відмінна риса — наявність у складі фарбників, тому такий засіб рекомендують купити для маркування шкіри при операціях, ін'єкціях та ін.

 • НОР-УЛЬТРА. Містить мінімальну кількість спирту, але завдяки його поєднанню з 2-феноксиэтанолом має сильні антисептичні властивості. Такий шкірний антисептик може використовуватися в побуті, косметології та хірургії.

 • Манорм-екстра. Цей медичний антисептик для рук містить підвищену кількість спирту, тому діє дуже швидко та ефективно. Якщо ви шукаєте сучасні антисептики для обробки рук хірурга, він може стати чудовим вибором.

Де придбати антисептик для рук?

Якщо вам потрібні високоякісні антисептики для рук, купити їх у Києві можна онлайн - в інтернет-магазині MDM GROUP. Ми зібрали найкращі санітайзери від виробника, зокрема засоби у вигляді спрею, мила, рідини та гелю. Наші товари відповідають стандартам якості та гарантовано знищують патогенні мікроорганізми.

MDM GROUP пропонує купити антисептики для рук для побуту, громадських місць та медичних організацій. У нас можна замовити засоби різного об’єму – залежно від ваших потреб. Існує можливість як роздрібного, і оптового замовлення. Купити антисептики оптом особливо вигідно – оптові клієнти отримують від нас вигідні цінові пропозиції.

Пропонуємо оперативну доставку по Україні. Антисептики для рук можна купити онлайн з відправкою до Харкова, Львова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра та інших населених пунктів.