Рідке мило для тіла

2 товарів

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

Мило рідке Мальовничий Санторіні Manorm 300 мл

від 37.00 ₴

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл
1 відгуків

Мило рідке Райський Балі Manorm 300 мл

від 37.00 ₴


Повсякденні гігієнічні процедури – це важливий етап догляду за тілом. І щоб надійно усунути всі забруднення, піт та жир зі шкіри, потрібно використовувати якісні мийні засоби. Впоратися з такими завданнями допоможе рідке мило для обличчя та тіла.

Особливості та переваги рідкого мила для тіла

Якщо ще кілька десятків років тому популярним і доступним було лише шматкове мило, то зараз практично всі віддають перевагу саме рідкому варіанту. Воно має приємну консистенцію та чимало важливих переваг, серед яких:

  • легкість та швидкість поширення по тілу;

  • економічна витрата;

  • гігієнічність - з однією порцією мила контактує лише одна людина;

  • різноманітність ароматів – виробники пропонують купити мило для тіла з дуже приємними ненав'язливими запахами;

  • зволоження шкіри - до складу рідкого мила додають спеціальні поживні компоненти, які запобігають появі дискомфорту та сухості.

Рідке мило – доступна та популярна альтернатива гелю для душу. Воно чудово підходить як для домашнього застосування, так і для готелів та хостелів, а також для різноманітних підприємств, де працівникам потрібно приймати душ.

Де купити рідке мило високої якості?

Вибираючи мийні засоби та побутову хімію, краще віддавати перевагу продукції дійсно перевірених брендів, які відповідають за свої товари. Якісне мило для тіла можна замовити онлайн в інтернет-магазині MDM Group. Тут представлений чудовий асортимент таких мийних засобів за приємною конкурентоспроможною ціною. Також у каталозі компанії є й інші товари – антибактеріальне мило, антисептики, побутова хімія, засоби для дезінфекції та ін. При цьому вся продукція має сертифікат якості.

Придбати всі товарні позиції в MDM Group можна гуртом - це допоможе зекономити. Гарантуємо швидку обробку замовлень. Можлива доставка по Києву та Україні.