Хлор у таблетках

3 товарів

Засіб дезінфекційний Санідез

Засіб дезінфекційний Санідез

від 414.00 ₴

Засіб дезінфекційний Саніліт

Засіб дезінфекційний Саніліт

від 169.00 ₴

Засіб дезінфекційний Саніліт СТ

Засіб дезінфекційний Саніліт СТ

від 414.00 ₴


Хлор є одним із найпопулярніших засобів для дезінфекції у всьому світі. Це пояснюється насамперед його доступною ціною, а в другу — простотою застосування та високою ефективністю. І в останні роки особливою популярністю користуються таблетки для дезінфекції, що містять хлор. Дізнаємось їх переваги трохи детальніше.

Хлорка в таблетки для дезінфекції: особливості та переваги

Основна особливість хлору у таблетках – менший рівень токсичності порівняно з порошком. Це сучасний дезінфектор, який має низку переваг:

  • справляється з різними патогенними мікроорганізмами, зокрема вірусами, бактеріями та різними грибками;

  • є дуже простим у застосуванні - для досягнення потрібного ефекту слід лише залити таблетки певним об'ємом води;

  • має відмінні мийні, відбілюючі, а також дезодоруючі характеристики.

Безумовно, хлор у таблетках таки залишається токсичним. Тому використовувати його потрібно з акуратністю, застосовуючи прості та доступні засоби захисту. Також слід враховувати, що препарати, що містять хлор, можуть провокувати корозію, тому вони не підходять для обробки інструментів та металевих поверхонь.

Де придбати хлор у таблетках?

Якщо вам потрібна якісна, доступна за ціною та ефективна хлорка у таблетках, купити її можна в інтернет-магазині MDM Group. Тут представлений чудовий асортимент таких засобів, зокрема такі дезінфекційні засоби як:

  • Санідез. У його складі знаходиться трихлорізоціанурова кислота – 55 %, ізоціанурова кислота – 10 %, бікарбонат натрію – 30 %, карбонат натрію – 5 %.

  • Саніліт. Містить натрієву сіль дихлорізоціанурової кислоти – 81%, бікарбонат та карбонат натрію.

  • Саніліт СТ. У його основі - натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти в кількості 88%. Серед його додаткових компонентів – інгібітор корозії, що дозволяє використовувати саніліт СТ навіть на металевих поверхнях.

У MDM Group можна замовити хлорні таблетки як гуртом, так і в роздріб. Компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення, тому вартість всіх позицій на сайті приємно тішить. Здійснюється доставка по Україні, офіс компанії розташований у м. Київ.