Розчини для дезінфекції медичних інструментів

10 товарів

Засіб дезінфекційний Вернедор

Засіб дезінфекційний Вернедор

від 492.00 ₴

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

від 561.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Медіоцид

Засіб дезінфекційний Медіоцид

від 176.00 ₴

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

від 143.00 ₴

Засіб дезінфекційний Септодор - Форте

Засіб дезінфекційний Септодор - Форте

від 1118.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тентамін

Засіб дезінфекційний Тентамін

від 726.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тентамін-Плюс

Засіб дезінфекційний Тентамін-Плюс

від 803.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тентамін-Форте

Засіб дезінфекційний Тентамін-Форте

від 550.00 ₴

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

Засіб дезінфекційний Тетрасепт

від 715.00 ₴


Дезінфекція – важливий етап обробки медичних інструментів. І вона має проводитися лише із застосуванням спеціалізованих засобів високого рівня якості. Вони повинні ефективно знищувати різні патогенні мікроорганізми (грибки, віруси та бактерії), а також готувати інструментарій для утилізації або подальшої стерилізації. Але як обрати розчин для дезінфекції медичних інструментів? Спробуємо розібратися у цьому питанні трохи детальніше.

Яким має бути розчин для дезінфекції медичних інструментів?

Дезінфекція медичних інструментів спрямована не тільки на знищення патогенів, а й на профілактику їх накопичення та подальшого поширення у навколишньому середовищі. І вибирати оптимальні розчини для проведення такої процедури потрібно дуже скрупульозно з огляду на характеристики конкретного засобу та необхідний рівень дезінфекції. Він зі свого боку залежить від різновиду оброблюваних інструментів, які можуть бути:

  • Некритичними – такі інструменти контактують виключно з неушкодженою шкірою. Для них необхідно використовувати засоби типу ДНР (розшифрування – дезінфекція низького рівня)

  • Напівкритичними. Цей інструментарій може контактувати зі слизовими оболонками та пошкодженою шкірою. Йому необхідна обробка типу ДПР (розшифрування – дезінфекція проміжного рівня).

  • Критичними. Інструменти такого типу можуть контактувати з кров'ю чи розчинами для ін'єкцій. Тут не обійтися без розчинів для ДВР (розшифрування – дезінфекція високого рівня).

Деякі засоби дезінфекції є багатофункціональними. Вони можуть використовуватися також для передстерилізаційного очищення та хімічної стерилізації (підходять для інструментів, які не можна обробляти в сухожаровій шафі через особливості матеріалу).

Які обрати засоби для дезінфекції медичних інструментів?

Вибираючи, який купити розчин для дезінфекції медичних інструментів, варто віддати перевагу продукції відомих виробників, які відповідають за якість своєї продукції. Відмінним вибором можуть бути такі засоби:

  • Вернедор. Концентрований дезінфектант, який може використовуватися як для дезінфекції різних рівнів (в т.ч. і високого), так і для передстерилізаційного очищення та стерилізації.

  • Манорм-Експерт. На відміну від минулого кошти, цей дезінфектант має спиртову основу і є не таким потужним, він може використовуватися для експрес-дезінфекції.

  • Медіоцид. Це ще один засіб на основі спирту. Відмінно підходить для оперативної дезінфекції виробів медичного значення, часто застосовується в ситуаціях, коли потрібно швидко знезаразити предмети та забезпечити швидке висихання.

  • Тентамін Форте. З його допомогою може здійснюватися дезінфекція та стерилізація медичних інструментів із різних матеріалів. Знищує всілякі бактерії (зокрема збудників внутрішньолікарняних інфекцій), віруси, грибки та суперечки. Має мийні та дезодораційні якості.

Ціни на розчини для дезінфекції медичних інструментів

Назва Ціна
Засіб дезінфекційний Вернедор від 490 грн
Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс від 561 грн
Засіб дезінфекційний Манорм Експерт від 45 грн
Засіб дезінфекційний Медіоцид від 176 грн
Засіб дезінфекційний Пелесепт РП від 179 грн
Засіб дезінфекційний Септодор - Форте від 1118 грн
Засіб дезінфекційний Тентамін від 726 грн
Засіб дезінфекційний Тентамін-Плюс від 803 грн
Засіб дезінфекційний Тентамін-Форте від 550 грн
Засіб дезінфекційний Тетрасепт від 715 грн

Компанія MDM Group пропонує виключно якісні дезінфекційні засоби за приємною ціною від виробника. Усі позиції на сайті мають сертифікати якості та відповідають актуальним світовим стандартам. Замовити розчин для дезінфекції медичних інструментів онлайн можна в MDM Group як в роздріб, так і гуртом. Офіс компанії знаходиться у м. Київ, доставка здійснюється по всій Україні.