Засіб для дезінфекції ресторанів, готелів

1 товарів

Засіб дезінфекційний Септолайн
2 відгуків

Засіб дезінфекційний Септолайн

від 940.00 ₴


Сфера послуг потребує особливо уважного ставлення до безпеки. Якісне прибирання вкрай важливе для підтримки гарної репутації закладу та профілактики проблем зі здоров'ям усіх співробітників та клієнтів. І в деяких випадках простий побутової хімії може бути недостатньо. Щоб гарантовано усунути патогенні організми, потрібні спеціальні дезінфекційні засоби для громадського харчування та готелів.

Коли потрібна дезінфекція у сфері HoReCa?

Насправді дезінфекційні засоби для ресторанів та готелів постійно мають попит. Щодня такі заклади відвідують десятки та навіть сотні людей, що супроводжується накопиченням значної кількості патогенних мікроорганізмів. Регулярне прибирання знижує вірусне та бактеріальне навантаження, але не знищує всі патогени.

Згідно з актуальними санітарними вимогами, дезінфекція у сфері HoReCa повинна проводитися строго з використанням професійних дезінфекційних засобів та з певною регулярністю — деякі об'єкти обробляють після кожного клієнта, деякі — наприкінці робочої схеми, а деякі — під час планового генерального прибирання.

Позапланова дезінфекція може знадобитися:

  • у разі розвитку захворювань серед персоналу чи клієнтів;

  • при підвищенні ризику розвитку хвороб, наприклад після прийому м'ясних/рибних продуктів;

  • у період несприятливих епідеміологічних обставин.

Які вибрати дезінфекційні засоби для готелів?

Вибираючи мийні та дезінфекційні засоби для громадського харчування та готельного бізнесу, варто віддати перевагу професійній продукції. Вибирайте товари тих брендів, які спеціалізуються саме на дезінфектантах, товарах для клінінгу та засобах для хімічної стерилізації.

Відмінним вибором для дезінфекції у сфері HoReCa можуть стати товари компанії MDM Group, наприклад, дезінфектор широкого спектру дії Септолайн. Він дуже простий у застосуванні та не шкодить поверхням, але справляється з широким спектром патогенів.

Придбати дезінфекційні засоби для готелів MDM Group можна як гуртом, так і в роздріб. Компанія дотримується здорового підходу до ціноутворення, тому ціни на весь асортимент товарів приємно тішать. Замовити дезінфекції та інші товари можна онлайн з доставкою по Києву та всій Україні.