Засоби для дезінфекції інструментів перукаря

4 товарів

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

Засіб дезінфекційний Вернедор-Плюс

від 561.00 ₴

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт
3 відгуків

Засіб дезінфекційний Манорм Експерт

від 35.00 ₴

Засіб дезінфекційний Медіоцид

Засіб дезінфекційний Медіоцид

від 176.00 ₴

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

Засіб дезінфекційний Пелесепт РП

від 143.00 ₴


Працівникам сфери краси потрібно особливо уважно ставитися до дотримання правил гігієни та санітарії. І перукарі не є винятком. Правильна та своєчасна дезінфекція рук та інструментів майстра допомагає уникнути передачі інфекції від клієнта до майстра та назад, а також від одного клієнта до інших. Але щоб дезінфекційна обробка була дійсно ефективною, потрібно використовувати якісні та надійні засоби для дезінфекції інструментів перукаря.

Важливість дезінфекції інструментів перукаря

Інструменти перукаря можуть контактувати зі шкірою та волоссям клієнта, а за наявності на поверхні шкіри голови ранок чи висипів – з кров'ю. Тому на них можуть легко потрапляти різні патогенні мікроорганізми (віруси, грибки та бактерії). А ще з перукарськими інструментами можуть передаватися паразити — воші та кліщі (демодекс, коростяний кліщ).

Серед хвороб, яким допомагають запобігти засоби для дезінфекції інструментів перукаря, знаходяться:

  • фолікуліт - бактеріальна інфекція, яка призводить до запалення волосяного фолікула, проявляється дрібним гнійним висипом;

  • мікроспорія - грибкова інфекція, яка більшості з нас відома під назвою лишай, супроводжується осередковим випаданням волосся, свербінням та порушенням цілісності шкіри;

  • педикульоз або воші — паразитарна інфекція, яка проявляється інтенсивним свербінням шкіри в місцях укусів вошей, також паразитів можна помітити неозброєним оком.

Також серед захворювань, які можна підхопити в перукарні, є короста, гепатит та ін. І запобігти таким неприємним наслідкам від візиту до перукаря допоможуть засоби для дезінфекції інструментів.

Які засоби для дезінфекції інструментів перукаря вибрати?

Вибираючи засоби для дезінфекції інструментів перукаря, варто віддати перевагу сертифікованим засобам, наприклад, продукції українського бренду MDM Group. Відмінним вибором можуть бути:

Застосування якісних засобів дезінфекції дозволяє клієнтам перукаря відчувати себе у безпеці та не боятися інфекцій.

А купити якісні дезінфектанти за приємною ціною можна на сторінках інтернет-магазину MDM Group. Здійснюємо доставку по всій Україні (офіс компанії розташований у м. Київ). Замовити засоби для дезінфекції в нашій компанії можна як в роздріб, так і гуртом.